Browsing Tag

kupa e turqise

Gallatasaraj tërbohet në fund, Cikalleshit i shuhet ëndrra

Finalja e Kupës së Turqisë mes Akhisarsporit dhe Gallatasarajt ishte spektakolare. Sulmuesi kuqezi, Sokol Cikalleshi, u aktivizua vetëm në minutat e fundit, në një ndeshje që ishte shumë e luftuar. Skuadra e Akhisarspori arriti të kalojë e…