Browsing Tag

Kuame Karikari

Karikari te Partizani, Neftçi jep një mesazh të qartë

Kuame Karikari, sulmuesi i Neftçi Baku, është objektiv i Partizanit dhe në klubin e kuq besojnë se lojtari do të jetë pjesë e tyre për pjesën tjetër të sezonit. Mes palëve ka një marrëveshje parimisht dhe sikurse “SportEkspres” ka mësuar…