Browsing Tag

Kristian Titz

Hamburgu pushon trajnerin që përzuri Mavrajn

Hamburgu ka njoftuar sot shkarkimin e trajnerit Kristian Tic dhe ardhjen në krye te bankinës të ish-trajnerit të Shtutgartit, Hanes Volf. Ky vendim i drejtuesve të klubit Gjermania e veriut ka çuditur shumë vetë, pasi skuadra ka zhvilluar…