Browsing Tag

krauc

Krauç bëhet baba dhe çmend rrjetin me emrin e zgjedhur

Divok Origi është padiskutim heroi i Liverpulit këtë sezon në Champions League, pasi tre golat e shënuar nga belgu, i dhanë praktikisht trofeun prestigjioz të kuqve. Dy gola në gjysmëfinale përballë Barcelonës dhe goli në finale kundër…