Browsing Tag

Kovacc.

Efenberg e ka me Kovaç: Po bën diçka pa logjikë

Bajerni i Mynihut u mund në Berlin të premten e shkuar dhe natyrisht është tema e ditës, sepse në Gjermani një humbje e bavarezëve është dhurata perfekte për mediat. Sport 1 ka intervistuar një legjendë të Bajernit, Stefan Efenberg, i…