Browsing Tag

KOULIBALY

Kulibali ka një mesazh për racistët në San Siro

Pas humbjes së Napolit 1-0 në San Siro ndaj Interit, mbrojtësi Kalidu Kulibali ka postuar një mesazh në Instagram, ku ka folur për ndeshjen e humbur dhe ka pasur një mesazh që i kalon kufijtë e futbollit. Mbrojtësi i fuqishëm doli me…