Browsing Tag

Komo 1907

Tentoi të drejtonte Laçin e Teutën, zyrtarizohet në Itali

Marko Bankini është trajneri i ri i Komo 1907. Një emër i dëgjuar në futbollin tonë, pasi italiani ka pasur disa eksperienca të shkurtra dhe në futbollin shqiptar me ekipin e Teutës dhe Laçit. 38-vjeçari ka firmosur një kontratë 1-vjeçare…