Browsing Tag

Klubet italine në Europë

Rikthimi i klubeve italiane, parakalohet Anglia në renditje

Mesjavë fantastike për klubet italianë në Champions. Katër fitore për Juventus, Romën, Napolin dhe Interin me një golavarazh prej 11-1. Një poker i tillë fitoresh nuk ndodhte që nga viti 2005, kur Juventus, Udineze, Milan dhe Inter fitonin…