Browsing Tag

Klinti Qato

Nga Italia te Teuta, konfirmohet transferimi i mesfushorit

Teuta ka afruar disa të rinj këtë verë, ndërkohë që njëri prej tyre është edhe mesfushori Klinti Qato. I formuar te Dinamo, i riu u transferua në Itali dhe tashmë është rikthyer sërish në Shqipëri. Në fakt kishte disa kohë që po…