Browsing Tag

Klejdi Dibra

Dibra: Zbukuruam garën, tani të mos na kapin të tjerët

Në dy fazat e para të Kategorisë së Parë, skuadra e Besëlidhjes u rendit në vendin e tretë me 2 pikë më pak nga Erzeni. Tashmë lezhjanët i kanë kapërcyer shijakasit dhe renditen në vendin e dytë të shkëputur me 5 pikë nga tre ndjekësit. Për…