Browsing Tag

Klaudio Hyseni

Batha dhe Hyseni në një mendje: Të bindur për suksesin!

Idriz Batha është gati për t’u përballur me Kastriotin dhe për të ndihmuar Flamurtarin të rikthehet te fitorja. Mesfushori i kuqezinjve vlerëson sfidën me krutanët, por tenton të largojë presionin dhe të fokusohet te fitimi i ndeshjes.…