Bajern hedh sytë në Veri të Londrës, do yllin e Totenhem

Bajern ka sjellë Pavard dhe Hernandes në mbrojtje, por nuk mjatfohen me kaq. Hënes dhe Rumenige…

Shumë i shtrenjtë, Napoli tërhiqet nga gara për “rivalin” e Hysajt

Napoli është tërhequr nga operacioni për të sjellë në “San Paolo” Kieran Tripier. Anglezi ishte shënjestra…

Dy objektiva për krahët e mbrojtjes, Napoli piketon pasardhësin e Hysajt

Napoli dëshiron të krijojë një ekip më konkurrues për sezonin e ardhshëm. Në Itali synohet thyerja…

Napoli në sulm për zëvendësuesin e Hysajt, e gjejnë në Angli

Pozicioni i mbrojtësit të djathtë mbetet një çështje e nxehtë te Napoli. Elseid Hysaj dhe Kevin…

Tripier: Largimi nga Siti më shkatërroi, por aty “rilindi” karriera ime!

Në futboll si në jetë nuk shkon gjithçka vaj. Ka momente të lumtura dhe të vështira,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online