Browsing Tag

Khaldun al Mubarak

Prapaskenat, presidenti i Sitit zbulon operacionin “Mesi”

Presidenti dhe administratori i deleguar i Mançester Sitit, Khaldun Al Mubarak ka rrëfyer një detaj interesant sa i përket merkatos së klubit anglez. Gjatë një konference për shtyp, kur është pyetur se cilin lojtar do të dëshironte të…