Browsing Tag

Kategoria

Besa nuk zhgënjen ndaj Orikut, Turbina thellon krizën e Tomorit

Besa ka marrë tri pikët në transfertën në Orikum ndaj Skuadrës së Orikut. Autorit i golit të vetëm të këtij takimi ishte mesfushori kavajas  Çelhaka. Me këtë fitore Besa shkon tre pikë larg Bylisit të vendit të parë, skuadër me të cilën do…

Erzeni pa tifozë, Tomori e Vllaznia paralajmërohen

Erzeni e ka pësuar pas ndeshjes me Korabin, pasi sot janë zbardhur vendimet e Komisionit të Disiplinës dhe do të duhet të luajë dy ndeshje pa tifozë. Gjithashtu ka paralajmërime për Vllazninë dhe Tomorin në Kategorinë e Parë. Për…