Browsing Tag

Kalendaret

E Para dhe e Dyta: 11 sfida, ka finale dhe… “shëtitje”

Ndeshje të shumta sot, në Kategorinë e Parë dhe të Dytë. Oraret e zhvillimit të tyre do të jenë të ndryshme, teksa veçohet Vllaznia që për shkak të transmetimit televiziv zbret në fushë prej orës 15:00 dhe përballë do të ketë Korabin, në…