Browsing Tag

Juvenuts

Marota befason Juventusin: Rrugët tona ndahen këtu

Drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Xhuzepe Marota, deklaroi pas përfundimit të ndeshjes ndaj Napolit se ai nuk do jetë më drejtori i përgjithshëm i kampionëve të Italisë. Italiani lë këtë pozicion pas shtatë vitesh të suksesshme dhe më…