Browsing Tag

Julian Shehu

Zbehet pista Shehu, çështje kontratash te Partizani

Partizani po përgatitet në Slloveni, ndërkohë që drejtuesit po punojnë të përforcojnë ekipin. Një ditë më parë është zyrtarizuar marrëveshja me mesfushorin Rron Broja, që duket se i bën disa gjëra “lëmsh” në klubin e kuq. Me afrimin e…

E konfirmuar: Shehu “dem i kuq”, ka mbetur vetëm firma

Partizani përforcon mesfushën, teksa afron një element të perspektivës si Julian Shehu. Mesfushori, i cili spikati me Kastriotin sezonin e fundit, duke arritur të fitonte edhe një vend titullari me Shqipërinë U21, parimisht ka një…

Shehu: Nuk e mendonim, motivohemi nga ecuria pozitive

Julian Shehu është një nga zbulimet e këtij sezoni në Superiore. Mesfushori i Kastrioti e pranon se nuk e kishin menduar se do të mund të ecnin kaq mirë. “Ishte e vështirë të mendohej se do vinim këtu. Morëm rezultate dhe erdhën në këtë…

Shehu e thotë hapur: Presim një nder nga Laçi

Julian Shehu është një nga të rinjtë që këtë sezon ka arritur të shpërthejë në Superiore. Mesfushori, i cili me Kastriotin ka lujatur rregullisht si titullar, në ndeshjen e djeshme me Tiranën u vlerësua si më i miri në fushë për të dyja…

Shehu: E nisëm të përgjumur, Kastrioti mbijeton

Julian Shehu shënoi golin që shmangu humbjen kundër Laçit dhe e cilëson pozitive pikën e marrë. “Jam i kënaqur për golin dhe që i dhashë një pikë skuadrës. E nisëm të përgjumur dhe na dominoi Laçin në pjesën e parë. Barazimi është i…

Kastrioti pa një titullar, zyrtarizohet largimi i spanjollit

Te Kastrioti largimet kanë nisur që tani. Aleksandros Rahim ishte i pari që bëri gati valixhet dhe u kthye në Greqi, ndërkohë që zyrtarisht nuk është më pjesë e Kastriotit as mesfushori spanjoll Pablo Gajego. Ai luajti vetëm tre ndeshje në…