“Përplasen” Liverpuli dhe Barça, këtë herë për një mbrojtës

Liverpuli dhe Barcelona janë “përplasur” sërish me njëra-tjetrën. Djemtë e Klop befasuan katalanasit në gjysmëfinalen e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online