Browsing Tag

Jorge Mendes

Karta “Mendesh”, plani B i Juventusit për Milinkovic-Saviç

Sergej Milinkoviç-Saviç është një nga lojtarët më të kërkuar, por për serbin Lacio kërkon një shifër të "çmendur" dhe deri më tani asnjë klub nuk i është përgjigjur kërkesave të presidentit Klaudio Lotito. Është folur për shifra që shkojnë…