Browsing Tag

jenas

“Meguajer më i mirë se De Ligt”, habit analisti anglez

Ish-mesfushori i Anglisë dhe i Totenhemit, Xhermein Xhenas, i ka habitur të gjithë sot me deklaratën e tij. I ftuar në studion e radios “BBC 5, Xhenas tha se Heri Meguajer, mbrojtësi i Leister Sitit, është një lojtar shumë më i mirë se…

Analisti më me fat në botë, Xhenas i lumtur pranë Elit

Gazeta britanike “Metro” hapi një sondazh “online” mbi partneren më seksi të analistëve të futbollit. Fituesja ishte Eli Penfold, gruaja e ish-futbollistit të Totenhemit, Xhermejn Xhenas. Konkurrenca për Elin ishte vetëm e dashura e Rio…