Browsing Tag

Java e tetë

KALENDARI | Java e tetë, supersfida luhet të hënën

Java e tetë rezervon sfida mjaft interesante. Duke qenë se kalendari ishte i ngjeshur, për shkak të ndeshjeve të Kombëtares, takimet e kësja jave do të luhen të dielën dhe të hënën. Në fundjavë do të luhen katër sfida, teksa do të…