Browsing Tag

Java e shtatë

Bajerni në krizë, Gladbah e turpëron në “Allianz Arena”

Tre ndeshje pa fitore në Bundesligë janë shumë për Bajernin e Mynihut. Duke i shtuar dhe barazimin në Champions përballë Ajaksit, bavarezët regjistrojnë ndeshjen e katërt pa fitore, një gjë që nuk ndodhte që nga viti 2009. Djemtë e Niko…

Rikthim kampionësh, Skënderbeu leksion Kukësit

Skënderbeu është rikthyer tek fitorja pas humbjes së pak ditëve më parë në Durrës, teksa ka mundur Kukësin në shtëpi me rezultatin minimal 1-0. Të besuarit e Orges Shehit ju falë një goli të Nazmi Gripshit, i cili i dha avantazhin skuadrës…