Browsing Tag

Java e nëntë e Superiores

Bie Laçi, Teuta nuk përmbahet

Teuta arriti një fitore shumë të rëndësishme, duke triumfuar përballë Laçit me rezultatin 0-3. Ndeshja zhvillohej në Elbasan Arena, si pasojë e punimeve që po bëhen në stadiumin e kurbinasve. Latif me anë të një dygolëshi dhe Progni ishin…