Browsing Tag

java 32

Ndryshime në Superiore, ja kur do të luhet java e 32-të

Java e 32-të në Superiore ishte planifikuar që të luhej ditën e shtunë, me dy ndeshje ne orën 16:00 dhe dy ndeshjet tjera në orën 19:00. Por FSHF ka njoftuar se të katërta ndeshjet e javës së 32-të do të luhen në orën 15:00. Tirana pret…