Browsing Tag

jamie karragher

Karrager kundër Klop: Ia futi kot, nuk janë legjenda!

Filipe Kutinjo dhe Luis Suarez u përballën mbrëmjen e kaluar nën petkun e “ish”-it ndaj Liverpulit. Më herët, Jurgen Klop kishte folur për të dy lojtarët, të cilët i cilësoi si legjenda të “The Reds”. Lidhur me këtë deklaratë ka reaguar…