Browsing Tag

ivan zamorano

Rrëfimi unik i Zamoranos, shpikja 1+8 dhe pasioni për Interin

Ivan Zamorano është një emër shumë i njohur dhe i dashur për ato që kanë lindur rreth viteve '90 dhe më para. Kiliani luajti në Europë me klube si Real Madrid dhe Interi, ndërsa formonte një dyshe fantastike te kombëtarja e tij me Marselo…