Browsing Tag

Ish-trajner Kamza

Lajm i hidhur, ndahet nga jeta ish-trajneri i Kamzës

Sot është ndarë nga jeta Edmond Dule, i cili pas një sëmundje të rëndë nuk mundi t'i bënte më shumë rezistencë atakut kardiak që i mori jetën. 60-vjeçari ka qenë pjesë e futbollit shqiptar, por ai do të mbahet mend si ish-sportisti dhe…