Browsing Tag

ingolstadt

Mavraj drejt ndarjes nga Ingolshtadi, ja destinacioni i ri

Mërgim Mavraj u afrua tek Ingolshtad gjatë merkatos së janarit si një ndër përforcimet e shumta që klubi bavarez kreu për të siguruar qëndrimin në Bundesligën e dytë. Fatkeqësisht objektivi nuk u arrit pasi Ingolshtad u eliminua në ndeshjen…

Mavraj titullar, por Ingolshtadi i tij zhytet akoma më shumë

Mërgim Mavraj dhe Ingolshtadi i tij, duket se nuk po kalojnë një moment të mirë në kampionat, teksa pasditen e sotme kanë marrë një humbje ndaj Unionit të Berlinit në transfertë me shifrat 2-0. Humbje, që është mund të ndodhë pasi Unioni…