Browsing Tag

Ilir Duro

Eksod tek Egnatia, trajneri Duro mesazh bashkisë

Egnatia po shpërbëhet gradualisht dhe trajneri Ilir Duro ka lëshuar alarmin.  Largimet nga rrogozhinasit janë të shumtë, ndërkohë që klubi sikurse dihet menaxhohet nga bashkia. Tekniku kavajas ndan shqetësimin e tij me SportEkspres.com dhe…

Largimi i Sinellës, pasuesi Duro: Ju tregoj planin e Egnatias

Në mesditë u bë zyrtar largimi i Bledar Sinellës nga pankina e Egnatias, ku sipas tij, situata e rënduar financiare në mospagesat e lojtarëve, nuk i la mundësi tjetër. Ilir Duron, një tjetër kavajas, e zëvendëson. Madje rimerr pozicionin që…

Besa zgjedh Ilir Duron për pankinën

Fatmir Efica Pasditen e së enjtes, gjithë kontigjenti i futbollistëve të Besës që mbylli sezonin e fundit dhe disa lojtarë të thirrur nga skuadra U-19, janë njohur me trajnerin e ri. Ai është Ilir Duro, një emër me potencial si…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online