Browsing Tag

Ilir Allmuca

Ilir Allmuça lë Dinamon, Ervis Kaja drejt Gjermanisë

Dinamo po humb shumicën e titullarëve. Mendohej se do të ndodhte ndryshe dhe blutë do përforcoheshin dhe do synonin elitën, por shenjat e para nuk janë pozitive. Të fundit që përfliten si të larguar janë mbrojtësit Ilir Allmuça dhe Ervis…

Rikthim i rëndësishëm, Dinamos i mungon vetëm Gjata

Dinamo është gati të përballet me Vllazninë. Nesër prej orës 16:00 të dyja ekipet do të zbresin ën fushë dhe do të kërkojnë tre pikët. Në dy javët e para kanë marrë pikë të plota dhe objektivi janë tre pikët. Për trajnerin Igli Allmuça…