Browsing Tag

Humels

Goditja e madhe e Dortmundit, blen mbrojtësin e Bajernit

Borusia e Dortmundit dhe Bajerni i Mynihut përfshihen shpesh në transferime gjatë merkatos pavarësisht rivalitet që këta dy klube kanë në kampioant. Drejtuesit e verdhezinvje janë në hapat e fundit të finalizimit të transferim të Mats…

Shorti, Humels: Sa mirë që nuk do të udhëtojmë shumë!

Portieri i Bajernit, Manuel Nojer, e ka quajtur interesant shortin e skuadrës së tij në grupin B, por duke theksuar se çdo skuadër ka karakteristikat e veta dhe duhet përgatitje në maksimum, pa nënvlerësime. “Grupi më duket interesant. Për…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online