Zyrtare, futbollisti i Skënderbeut transferohet në Kosovë

Zyrtare, futbollisti i Skënderbeut transferohet në Kosovë

Debutimi perfekt i vlonjatit te pafat, Hoxhaj: Më duhet ende shumë punë

Ardit Hoxhaj më në fund arriti që të merrte minuta e tij të para në Kategorinë…

Bushiç kthehet në Kroaci, Ardit Hoxhaj përfundon në spital

Moment i zi për Flamurtarin, që në kampionat e ka harruar shijen e fitores dhe ndërkohë…

Ardit Hoxhaj nuk fshihet: Jam gati për hapin e madh!

Futbollisti vlonjat shpreson shumë të kontribuojë sezonin e ri për skuadrën e qytetit thekson se rëndësi…

Ardit Hoxhaj: Më bindi projekti, ky Flamurtar fiton trofe!

Sulmuesi i huazuar për një sezon nga Skënderbeu: Duro më kërkoi me ngulm, po ashtu edhe…

Ardit Hoxhaj kthehet te Flamurtari

U tha gjatë merkatos dimërore se sulmuesi Ardit Hoxhaj u ble nga Korabi, por në fakt…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online