Browsing Tag

Hoxhaj

Bushiç kthehet në Kroaci, Ardit Hoxhaj përfundon në spital

Moment i zi për Flamurtarin, që në kampionat e ka harruar shijen e fitores dhe ndërkohë sheh të zbresë në mënyrë të pandalshme në renditje. Një nga arsyet e kësaj rënieje është dëmtimi i kapitenit Bushiç, i cili ka lënë një gropë të…

Ardit Hoxhaj nuk fshihet: Jam gati për hapin e madh!

Futbollisti vlonjat shpreson shumë të kontribuojë sezonin e ri për skuadrën e qytetit thekson se rëndësi ka emri i Flamurtarit dhe jo ai personal Elton Nika Aktivizim te Bylisi, ku spikati me golat e tij, më pas kalimi te Skënderbeu,…

Ardit Hoxhaj: Më bindi projekti, ky Flamurtar fiton trofe!

Sulmuesi i huazuar për një sezon nga Skënderbeu: Duro më kërkoi me ngulm, po ashtu edhe drejtuesit. Elton Nika Flamurtari nuk ka të ndalur në merkato. Ardit Hoxhaj është kthyer tashmë zyrtarisht te skuadra vlonjate. Akordi mes palëve…

Ardit Hoxhaj kthehet te Flamurtari

U tha gjatë merkatos dimërore se sulmuesi Ardit Hoxhaj u ble nga Korabi, por në fakt ka qenë një blof. Futbollisti vlonjat është nën kontratë me Skënderbeun dhe duket se klubi korçar dhe ai vlonjat kanë rënë dakord, që lojtari të huazohet…