VIDEO | MotoGP: Aksident i frikshëm, Lorencos “nuk i punojnë frenat”!

Horge Lorencos nuk po i ndahen dot problemet dhe rrëzimet nga motori. Piloti nga Majorka ka…

Spektakël i Dukatit, triumfojnë edhe në Austri

Një triumf i madh për Horge Lorencon në garën e Moto GP së Austrisë. 31-vjeçari me…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online