Hofenhajm i habit të gjithë, firmos rekordmeni danez

Hofenhajm ka zyrtarizuar blerjen e sulmuesit suedez Robert Skov. Futbollisti është blerë nga skuadra e Kopenhagen…

“Na kërkon Milani, ka një avantazh”, Boban përgatit surprizën e parë

Milani ka nevojë për përforcime në çdo repart, përveç portës. Për repartin e sulmit pëlqehet shumë…

VIDEO | Hofenhajmi ndalet në momentin e gabuar, “poker” i Volfsburgut

Hofenhajmi nuk përfitoi nga ndalesa e Ajntrahtit të Frankfurtit për t’iu afruar zonës Champions. Djemtë e…

Dortmundi”piketon” mbrojtësin e Gjermanisë, drejtuesit gjejnë akordin

Borusia e Dortmundit ka filluar të mendojë për sezonin tjetër. Një ndër objektivat kryesor të drejtuesve…

VIDEO | Hofenhejmi fitore me aromë europe, Herta në krizë

Hofenhejmi i shënoi Hertës së Berlinit nga një gol për pjesë për të siguruar fitoren e…

VIDEO | Nga i panjohur në rekordmen, Hofenhajmi “fërkon duart” për yllin brazilian

Hofenhajmi bleu Xhoelinton në verën e vitit 2015 nga Sport Refice për shumën e 2.2 milionë…

Një dron trondit futbollin gjerman, nën akuzë klubi i Rashicës

Hofenhaimi luajti një natë më parë në transfertë ndaj Verder Bremenit, sfidë e vlefshme për javën…

Historia e Firminos, yllit të Liverpulit që ish-portieri i Vllaznisë e zbuloi nga videoloja e famshme

Ndonjëherë realiteti është më i pabesueshëm se fantazia dhe futbolli ka plot histori absurde, që duken…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online