Legjenda Hënes jep sinjale largimi, ja kur do vendos

E ardhmja a Uli Hënes si president i Bajernit është drejt fundit. Legjenda e klubit bavarez…

Kampionat e kupë, Bajerni zbulon të ardhmen e stolit bavarez

Bajerni i Mynihut ishte në depresion pak muaj më parë, aq sa drejtuesit e lartë të…

Hames bëhet “mollë sherri”, Hënes dhe Rumenige nuk pajtohen

Bajerni i Mynihut pagoi 12 milionë euro në gushtin e 2017-ës për ta huazuar për dy…

Hënes është i prerë: Ne verë ka revolucion, në dimër…

Presidenti i Bajern Mynihut, Uli Hënes, ka folur për faqen e klubit në lidhje me gjendjen…

Rrëfehet Hënes: Kovaç ishte Plani B, po kursejmë për të ardhmen

Presidenti i bavarezëve ka folur në një intervistë të gjatë për mediet gjermane, ku trajtuar çështje…

Uli Hënes i turpshëm: Ozil ka qenë m** prej vitesh

Sikur të mos mjaftonte furtuna e krijuar nga fotot e Mesut Ozilit me presidentin turk Erdogan…

Hënes: Nuk paguajmë sa do Aleksis Sançez!

Presidenti i Bajernit zbërthen merkaton. “Për Tolison kam marrë fjalë të mira. Renaton do ta provojmë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online