Browsing Tag

Heze Rodrigez

PSG i ofron Parmës ish-sulmuesin e Realit

Sipas lajmeve që vijnë nga Franca, PSG i ka ofruar ekipit të Parmës njërin nga lojtarët e saj. Bëhet fjalë për spanjollin, Heze Rodrigez, i cili mbylli sezonin me ekipin e Stokes, ku zhvilloi vetëm 13 ndeshje dhe 1 gol të shënuar.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online