Browsing Tag

Hatem Ben Arfa

Nisin bisedimet, Ben Arfa drejt Serie A?

Kontrata me Renes përfundoi në fund të sezonit të kaluar dhe Ben Arfa është një lojtar i lirë. Fantazisti francezo-tunizian është në pritje të ofertave dhe një e tillë i ka ardhur nga Serie A. Sampdoria e pëlqen shumë 32-vjeçarin dhe ka…