Browsing Tag

Haris Harba

Kukësi e largoi “me ceremoni”, Harba pranë klubit çek

Aventura e Haris Harbës me Kukësin përfundoi në muajin dhjetor, pasi klubi verilindor ndërpreu kontratën në mënyrë konsensuale me sulmuesin boshnjak. 30-vjeçari shënoi vetëm dy gola me Kukësin: një në ndeshjen e Europa Ligës në humbjen…

Superiorja: pesë sulmues të larguar, kush e ka radhën?

Ndoshta është çudi, por gati të gjitha skuadrat ne Superiores nisin që të mendojnë që në tetor për merkaton e janarit. Edhe pse gjatë verës koha është më e madhe për të gjetur lojtarët që i nevojiten trajnerit, llogaritë siç duket bëhen jo…

Operacioni “fshesa”, Kukësi largon të parin

Kukësi ka nisur largimet. Verilindorët kanë njoftuar mbylljen e marrëveshjes me sulmuesin Haris Harba, i cili u mor këtë verë për të mbajtur peshën e sulmit. Gjithsesi tanimë është ndërprerë bashkëpunimi dhe është gjithçka zyrtare.…