Hamshik zbulon Kinën: Çfarë ndryshimi me Europën, gjuha po më çmend!

Marek Hamshik la Napolin në merkaton e janarit për t’u transferuar në Kinë. Mesfushori sllovak firmosi…

Kinezët e Dalian nuk ndalen, pas Hamshik firmos dhe Boateng

Dalian Jifang arriti të sillte në Kinë një lojtar të një kalibri elitar si Marek Hamshik.…

Tashmë është zyrtare, Napoli njofton vendimin për Hamshik

Më në fund, duket se telenovela “Hamshik” ka marrë fund. Pak momente më parë, Napoli ka…

E konfirmon klubi, Hamshik largohet drejt Kinës

“Telenovela” e transferimit të Marek Hamshik nga Napoli te klubi kinez Dalian Jifang ka marrë më…

Dështon transferimi i Hamshik, Napoli nuk ua fal pabesinë kinezëve

Largimi i Marek Hamshik nga Napoli dukej vetëm çështje orësh, por transferimi drejt Superligës kineze ka…

“La Fine”, Hamshik gati t’i thotë lamtumirë Napolit

Në 28 qershor të 2007-ës, Napoli i sapongjitur në Serie A, shpenzoi pesë milionë euro për…

Hamshik: Viti 2019 do të jetë i rëndësishëm, mund ta fitojmë Serie A

Marek Hamshik është një ndër lojtarët që ka bërë epokë në ekipin e Napolit, duke u…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online