Shënoi gol deçiziv, Shaktar Doneck hedh sytë nga lojtari i kombëtares shqiptare

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Ardian Ismajli po kalon një formë të mirë te Hajduku i Splitit.…

VIDEO | Uzuni i përgjigjet Ismajlit, gola shqiptarësh në Kroaci

Po luhet derbi i shqiptarëve në Kroaci, teksa Hajduku i Splitit, ku luajnë Ardian Ismajli e…

VIDEO | Ismajli rikthehet me asist, mund Alijin dhe ka një mesazh për “dashakeqët”

Ardian Ismajli është rikthyer në fushë me Hajdukun e Splitit pas më shumë se një muaji…

Hajduku “peshkon” në Shqipëri, dy talente kuqezi në provë

Klubet kroate prej disa vitesh kanë vendosur “radarët” në kërkim të talenteve nga kampionati shqiptar.  “Kuqezinjtë”…

Hajduku i Splitit, në Izrael për Albi Dokën

Tirana do të përballet sot në mbrëmje, ora 20.00, me Makabin e Tel Avivit në Netanja,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online