Browsing Tag

Guedesh

Te Valencia i frikësohen rënies, dëmtohet blerja rekord

Valencia i tejkaloi të gjitha pritshmëritë sezonin e kaluar, teksa e mbylli kampionatin në vendin e katër të renditjes. Gjithçka u realizua me shpenzime minimale dhe disa huazime të zgjuara si Kondogbia dhe Guedesh. Sezoni i ri po…