Browsing Tag

griezzman

Grizman me ekip të ri, zyrtarizimi duket çështje kohe!

Fundi i sezonit po afrohet dhe ekipet po përgatiten për merkaton e verës, ku pritet të ketë shumë lëvizje të bujshme. Një prej emrave që është diskutuar është Antuan Grizman, i cili njësoj si një vit më parë, po përflitet për një kalim te…