Browsing Tag

Gomesh

Arsenali përforcon mesfushën, rritet konkurrenca për Xhakën

Pak ditë më parë Arsenali kreu transferimet e dyshes së mesfushorëve Lukas Torreria dhe Mateo Genduzi për një shumë totale prej 40 milionë euro. Por, drejtuesit e “Topçinjve” janë gati t’i bëjnë një tjetër dhuratë teknikut Emeri para se të…