Browsing Tag

Gocaj

Në pritje të ofertave: Ja formacioni i lojtarëve pa kontratë

Jemi në periudhë merkatosh. Futbollistë, agjentë, drejtorë e presidentë klubesh i janë drejtuar tavolinave të negociatave teksa përgatiten për sezonin e ri. Në krahasim me vitet e shkuara kemi një numër më të vogël lojtarësh pa kontratë.…

Lajm i keq për Vllazninë, Gocaj do të mungojë gjatë

Mbrojtësi i Vllaznisë Olsi Gocaj do të mungojë për shumë javë, sepse do të duhet të operohet. 29-vjeçari, një ndër pikat më të forta të Vllaznisë, pësoi një dëmtim në ndeshjen kundër Partizanit dhe u zëvendësua në minutën e 85-të, por ai që…