Browsing Tag

Gledis Lani

Gjoni: Besëlidhja i ka kapacitetet për ta ndalur Vllazninë

Numri një i pankinës së Besëlidhjes, Vladimir Gjoni, në prag të ndeshjes së javës së 21-të me Vllazninë në Shkodër, deklaron për SportEkspres.com se skuadra që ai drejton është në formë dhe do të luajë për ta ndalur Vllazninë. Shkodranët…