Browsing Tag

Giuseppe Rossi

Rosi nuk dorëzohet, Solskjaer e thërret në Mançester

Në dekadën e fundit kombëtarja e Italisë ka pasur shumë pak lojtarë cilësorë dhe një ndër ta, Xhuzepe Rosi, ka qenë më i pafati, sepse dëmtimet e rënda ia shkatërruan karrierën. Sulmues me një teknikë të jashtëzakonshme dhe nuhatje të…