Browsing Tag

Giroud

Zhiru mendon largimin, turqit i bëjnë gati kontratën

Olivier Zhiru duket se nuk po gjen vazhdimësi te Çelsi, pasi Alvaro Morata numëron më shumë minuta se sa francezi. Këtë fillim sezoni sulmuesi i bluve ka vetëm një ndeshje si titullar në Premier Ligë dhe ende nuk ka gjetur rrugën e rrjetës.…