Kapiteni Lika: Duhen përforcime, nuk iki nga Vllaznia!

Finalja e humbur me Bylisin tregoi që Vllaznia nuk është gati për Superioren. Sigurisht nuk mund…

Gilman Lika: Jemi Vllaznia, të motivuar deri në finalen ndaj Bylisit!

Kapiteni i Vllaznisë, Gilman Lika është në një linjë me trajnerin Agim Canaj, sa i përket…

Përfundoi në spital, Gilman Lika mëson shkallën e dëmtimit

Në ndeshje e djeshme të turit të dytë të Kupës së Shqipërisë, Vllaznia ka pësuar dy…

Ecuria, gara dhe meraku i Gilman Likës: “Reshit Rusi” na pengon

Vllaznia u ndal nga Besëlidhja javën e shkuar dhe nesër në asnjë mënyrë nuk lejohet rezultat…

Gilman Lika ka një merak: Ndaj Dinamos, i frikësohemi… vetëm fushës

Nesër do të luhet ndeshja e fundit e Grupit A në Kategorinë e Parë, ku Vllaznia…

Lika tregohet kapiten i vërtetë, mjekët e zmbrapsin

Vllaznia nuk ka qenë e plotë në dy ndeshjet e fundit me Veleçikun dhe Besëlidhjen. Kapiteni…

Pas Hasanit, në Shkodër pritet Gilman Lika

Për Vllazninë duket se po vijnë ditë të mira. Sinjalet pozitive u dhanë javën e kaluar,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online