Browsing Tag

gasment demi

Asani: Kam disa oferta, do bisedoj me Demin për të ardhmen

Ofertat për Jasir Asanin nuk mungojnë dhe këtë e konfirmon vetë Kryegolashënuesi i të kuqve në një lidhje direkte me emisionin “Zona Gol” në “Supersport”. Futbollisti nga Shkupi konfirmoi se “Kur erdha unë te Partizani, kam thënë se…