Foto | Ndërkohë që Reali mundet nga Totenhemi, Bejl ushtron pasionin e tij

Garet Bejl është shndërruar në protagonistin kryesor të merkatos në këto ditë. Uellsiani dhe drejtuesit e…

S’ka më dilema, Bejl merr valixhet dhe niset drejt Kinës si milioner

Zidan ja ka vënë vizën dhe Bejl do të largohet nga Reali. Klubet që interesohen për…

Bejl ndan Realin në dy kampe, Ramos kundërshton Modriç

Garet Bejl ka shkaktuar shumë debate. Siç raportohet nga mediet spanjolle, edhe lojtarët e ekipit kanë…

“Asgjë personale”, Zidan ‘vulos’ të ardhmen e Bejl

Zinedin Zidan është ndalur të flasë për të ardhmen e uellsianit

Bejl i braktisur nga të gjithë, Reali mendon skenarin e çmendur

Garet Bejl është kthyer në një çështje te Reali i Madridit. Zinedin Zidan nuk e përfshin…

Reali e nis me spastrime, një ushtri e tërë drejt largimit

Real Madridi është në prag të  një revolucioni të madh. Zidan pritet të bëjë një spastrim…

Salah “i vodhi” çmimin “Pushkash”, Bejl: Goli im, më i bukur!

Një gol me roveshatë në finalen e Champions League. Rrjetë nga ato që do të kujtohen…

E bujshme nga Spanja: Bejl rikthehet në Angli, zbulohet klubi

Real Madrid gjendet në një nga situatat më të vështira të viteve të fundit. Rezultate negative,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online